مشاوره با کارشناسان صبا سیستم

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه ۲

بیش از یک قرن از زمانی می گذرد که «آرتور دی لیتل» در سال ۱۸۸۶ با تأسیس اولین شرکت مشاوره مدیریت، عنوان پدر این حرفه را به خود اختصاص داد. این صنعت در حال حاضر توانسته است علاوه بر اینکه منشاء خدمات

برای سایر فعالیت ها باشد، خود نیز به فعالیت مهم اقتصادی تبدیل شود. صنعت مشاوره مدیریت از معدود فعالیت های اقتصادی است که در فاصله سال های ۱۹۶۰ تا کنون به طور متوسط سالانه بین ۱۵٪ -۲۰٪ رشد داشته است.

مسلماً واضح است که تأثیر مثبت چنین صنعتی به عنوان صنعت پشتیبان فعالیت های تجاری و صنایع اصلی، منجر به رشد چشمگیر آن در سالیان اخیر شده است. در فضای کنونی رقابت و عصر گسستگی که تغییرات از الگوهای قبلی تبعیت نمی نماید، مشاوران مدیریت به عنوان عوامل تحول نقش قابل توجهی در گسترش قابلیت های سازمان ها جهت فاصله گرفتن از رقبای خود دارند.

اما سئوال اصلی آن است که محصول کار مشاوران مدیریت چیست؟

مشاوران مدیریت فروشنده افکار و ایده های هدفمند و منسجم هستند. افکاری که زائیده تحلیل موضوعات سازمان از زوایای مختلف و تلفیق آنها با نظریه های علمی می باشد.

در شرایطی که مدیران سازمان ها درگیر انجام فعالیت های جاری خود می باشند، تعاملات برنامه ریزی شده با مشاوران منجر به ایجاد نگرشی نسبت به شرایط رقابتی حاکم بر کسب و کار آنها می گردد.

از طرفی دیگر مشاوران به عنوان کاتالیزورهای ارتباطی، به گونه ای عمل می نمایند که ضمن شکل گیری تعاملات مؤثر با تأمین کنندگان برتر، فعالیت های ارزش آفرین در سازمان ها تعریف گردد.

 

بنابراین رهاورد همفکری سازمان ها با مشاوران مدیریت، افزایش سرریز تکنولوژی و شکل گیری سازمان های یادگیرنده ای است که از تغییرات می آموزند و جهت برتری در فضای کسب و کار جهانی، فعالیت های خود را مطابق با روندهای گذشته، حال و آینده برنامه ریزی می نمایند.

 

بازدید 737 بار
آخرین ویرایش در جمعه, 09 آبان 1393 ساعت 16:23
Super User

مدیر عامل و موسس

وبگاه: www.joomi.ir/
محتوای بیشتر در این بخش: « طراحی و تحلیل شبکه صبا سیستم

نظرات توییتر

هانیه : سایت بسیار جالبی دارید  images

  .لاله : لطفا مطالب رایگان بیشتری بگذارید images223

.  مرجان : لطفا بخش آفرها را افزایش دهید  images22

خبرنامه صبا سیستم

برای اشتراک ایمیل خود را ثبت نمایید:

تماس با ما

گوگل پلاس