سامانه ارسال پیامک صبا سیستم

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه ۱

 

 

 

پنل یا سامانه ارسال پیامک این امکان را به شما می دهد که بتوانید ارسال و دریافت پیامک را با بیش از 80 نوع امکان انجام دهید . به تمامی کاربران یک نام کاربری و کلمه عبور داده می شود که با استفاده

از آن بتوانند از طریق اینترنت از نرم سامانه ارسال پیامک استفاده کنند. کاربران نیاز به هیچ سخت افزار یا نرم افزار اضافی ندارند و می توان هر زمان و هر مکانی که دسترسی به اینترنت داشته باشند از سامانه یا پنل های ارسال پیامک استفاده کنند.

این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم که بتوانید با استفاده از سامانه ارسال پیامک چیاکو از بهترین امکانات و با کیفیت ترین پشتیبانی به صورت 24 ساعته در این زمینه از شرکت پردازش گشتر دریافت نمایید.

 

مراحل استفاده از سامانه:

1-       ثبت نام رایگان 2

2-       -مشاهده پنل قبل از پرداخت وجه3

3-       -پرداخت هزینه پنل + پرداخت هزینه ارسال پیامک و استفاده از سامانه

توجه :

-          تمامی تعرفه ها به صورت ثابت می باشد یعنی هیچ محدودیتی در شارژ پنل وجود نخواهد داشت و در صورتی که کاربر به هر میزان پنل خود را شارژ کند حتی 1000 ریال تعرفه تغییر نخواهد کرد .

-          استفاده از پنل های زیر هیچ هزینه اضافی مبنی بر هزینه نصب ، حمل ، بسته بندی ، تماس و ... نداشته و این سرویس نیاز به هیچ سخت افزار و یا برنامه نصب شده بر روی سیستم شما را نداشته و تنها با نام کاربری و رمز عبور قرار داده شده برای شما می توانید از این سرویس در این همین سایت استفاده کنید.

 

 

 

 

 

بازدید 558 بار
آخرین ویرایش در جمعه, 09 آبان 1393 ساعت 15:16
Super User

مدیر عامل و موسس

وبگاه: www.joomi.ir/
محتوای بیشتر در این بخش: « وب سایت و پروتال صبا سیستم

نظرات توییتر

هانیه : سایت بسیار جالبی دارید  images

  .لاله : لطفا مطالب رایگان بیشتری بگذارید images223

.  مرجان : لطفا بخش آفرها را افزایش دهید  images22

خبرنامه صبا سیستم

برای اشتراک ایمیل خود را ثبت نمایید:

تماس با ما

گوگل پلاس