• صبا سیستم ارائه کننده انواع تبلت و لپ تاپ ، کامپیوتر های شخصی و دوربین های دیجیتال ، با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت

 • صبا سیستم

  انتخاب آگاهانه

 • صبا سیستم

  رضایت مشتریان

 • صبا سیستم

  مشاوره موٍثر و کارآمد

 • صبا سیستم

  هوشمند سازی و تجهیز مراکز آموزشی

 • صبا سیستم

  راهی برای جهانی شدن

 • صبا سیستم

  تعهد و گارانتی رضایت

محصولات و خدمات :

صبا سیستم طراح ومجری انواع پروژه های سخت افزاری و نرم افزاری می باشد ، خدماتی همچون طراحی انواع وب سایت با استفاده از نرم افزارهای مدیریت محتوا ، ایمیل مارکتینگ ، ارائه پنل اس ام اس و بازاریابی پیامکی  ، سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان ، ارائه راهکارهای مدیریتی مبتنی بر وب ، مشاوره در زمینه سخت افزار و زیرساخت و نرم افزار و پروتال و عضو سازمان نظام صنفی رایانه کشور میباشد. 

راهکارهای مبتنی بر وب

هدف استفاده از وب افزایش راندمان و بهره وری سازمان هاست. صبا سیستم با بهره گیری از متخصصان زبده در زمینه های مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی نرم افزار،هوش مصنوعی  مهندسی سیستم و ... و با علم کامل از راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، می تواند بهترین مشاوره را در تحقق این هدف به شما معرفی کند. و شما را برای فتح قله های موقیت یاری رساند . آری موفقیت حق مسلم شماست .

 

صبا سیستم

صبا سیستم در راستای اهدافی همچون بالا بردن سطح کمی و کیفی مراکز خصوصی و دولتی، اطلاع رسانی همگانی، مدیریت ارتباط و تکریم مشتریان، صرفه جویی در وقت و هزینه و ... خدمات خود را که شامل : مشاوره و ارایه نرم افزارهای مالی/ مدیریتی/ صنعتی، اتوماسیون های اداری، خدمات شبکه، معرفی به بازارهای جهانی، خدمات سخت افزاری، طراحی و تهیۀ انواع سایت ها اعلام می نماید. 

تجارت الکترونیک چیست ؟

این فناوری تعاریف و انواع مختلفی دارد که به شرح هر کدام می پردازیم:

1- تمام ابعاد و فرآیند بازار را که بتوان با اینترنت و تکنولوژی web انجام داد، تجارت الکترونیکی می گویند.

2- بطور کلی واژه تجارت الکترونیک اشاره به معاملات الکترونیکی می نماید که از طریق شبکه های ارتباطی انجام می پذیرد. ابتدا، خریدار یا مصرف کننده به جستجوی یک مغازه مجازی از طریق اینترنت می پردازد و کالای را از طریق web یا پست الکترونیکی سفارش می دهد. نهایتاً کالا را تحویل می گیرد.

 3- تجارت الکترونیکی یعنی انجام مبادلات تجاری در قالب الکترونیکی

4- کاربرد تکنولوژی اطلاعات در تجارت

مطالعه بیشتر...

نظرات توییتر

هانیه : سایت بسیار جالبی دارید  images

  .لاله : لطفا مطالب رایگان بیشتری بگذارید images223

.  مرجان : لطفا بخش آفرها را افزایش دهید  images22

خبرنامه صبا سیستم

برای اشتراک ایمیل خود را ثبت نمایید:

تماس با ما

گوگل پلاس