• صبا سیستم ارائه کننده انواع تبلت و لپ تاپ ، کامپیوتر های شخصی و دوربین های دیجیتال ، با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت

 • صبا سیستم

  انتخاب آگاهانه

 • صبا سیستم

  رضایت مشتریان

 • صبا سیستم

  مشاوره موٍثر و کارآمد

 • صبا سیستم

  هوشمند سازی و تجهیز مراکز آموزشی

 • صبا سیستم

  راهی برای جهانی شدن

 • صبا سیستم

  تعهد و گارانتی رضایت

محصولات و خدمات :

صبا سیستم طراح ومجری انواع پروژه های سخت افزاری و نرم افزاری می باشد ، خدماتی همچون طراحی انواع وب سایت با استفاده از نرم افزارهای مدیریت محتوا ، ایمیل مارکتینگ ، ارائه پنل اس ام اس و بازاریابی پیامکی  ، سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان ، ارائه راهکارهای مدیریتی مبتنی بر وب ، مشاوره در زمینه سخت افزار و زیرساخت و نرم افزار و پروتال و عضو سازمان نظام صنفی رایانه کشور میباشد. 

راهکارهای مبتنی بر وب

هدف استفاده از وب افزایش راندمان و بهره وری سازمان هاست. صبا سیستم با بهره گیری از متخصصان زبده در زمینه های مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی نرم افزار،هوش مصنوعی  مهندسی سیستم و ... و با علم کامل از راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، می تواند بهترین مشاوره را در تحقق این هدف به شما معرفی کند. و شما را برای فتح قله های موقیت یاری رساند . آری موفقیت حق مسلم شماست .

 

صبا سیستم

صبا سیستم در راستای اهدافی همچون بالا بردن سطح کمی و کیفی مراکز خصوصی و دولتی، اطلاع رسانی همگانی، مدیریت ارتباط و تکریم مشتریان، صرفه جویی در وقت و هزینه و ... خدمات خود را که شامل : مشاوره و ارایه نرم افزارهای مالی/ مدیریتی/ صنعتی، اتوماسیون های اداری، خدمات شبکه، معرفی به بازارهای جهانی، خدمات سخت افزاری، طراحی و تهیۀ انواع سایت ها اعلام می نماید. 

تجارت الکترونیک چیست ؟

این فناوری تعاریف و انواع مختلفی دارد که به شرح هر کدام می پردازیم:

1- تمام ابعاد و فرآیند بازار را که بتوان با اینترنت و تکنولوژی web انجام داد، تجارت الکترونیکی می گویند.

2- بطور کلی واژه تجارت الکترونیک اشاره به معاملات الکترونیکی می نماید که از طریق شبکه های ارتباطی انجام می پذیرد. ابتدا، خریدار یا مصرف کننده به جستجوی یک مغازه مجازی از طریق اینترنت می پردازد و کالای را از طریق web یا پست الکترونیکی سفارش می دهد. نهایتاً کالا را تحویل می گیرد.

 3- تجارت الکترونیکی یعنی انجام مبادلات تجاری در قالب الکترونیکی

4- کاربرد تکنولوژی اطلاعات در تجارت

 

5- تجارت الکترونیکی، مبادله ی الکترونیکی داده هاست. بطور خلاصه می توان گفت که مبادله الکترونیکی داده عبارت از تولید، پردازش، کاربرد و تبادل اطلاعات و اسناد به شیوه های الکترونیکی و خودکار بین سیستم های کامپیوتری و براساس زبان مشترک و استانداردهای مشخص و با کمترین دخالت عامل انسانی. البته تجارت الکترونیک حیطه ای به مرابت گسترده تر از مبادله الکترونیکی داده داردو آن یک تحول و انقلاب در عرصه ارتباطات است. تجارت الکترونیکی در ساده ترین تعریف عبارت از یافتن منابع، انجام ارزیابی، مذاکره کردن، سفارش، تحویل، پرداخت و ارائه خدمات پشتیبانی است که بصورت الکترونیکی انجام می شود. لذا تجارت الکترونیک روشی است براساس آن اطلاعات، محصولات و خدمات از طریق شبکه های ارتباطات کامپیوتری خرید و فروش می شوند.

 

6- تجارت الکترونیک، انجام کلیه فعالیت های تجاری با استفاده از شبکه های ارتباطی کامپیوتری، بویژه اینترنت است. تجارت الکترونیک به نوعی تجارت بودن کاغذ است. بوسیله تجارت الکترونیک، تبادل اطلاعات خرید و فروش و اطلاعات لازم برای حمل و نقل کالاها با زحمت کمتر و تبادلات بانک با شتاب بیشتر انجام خواهد شد. شرکت ها برای ارتباط با یکدیگر، محدودیت های فعلی را نخواهند داشت و ارتباط آنها با یکدیگر ساده تر و سریع تر صورت می گیرد. ارتباط فروشندگان با مشتریان می تواند به صورت یک به یک با هر مشتری باشد البته با هزینه نه چندان زیاد.

تفاوت مبادله الکترونیکی داده ها با تجارت الکترونیک

در موارد زیادی دیده شده که مبادله الکترونیکی داده ها را مترادف با تجارت الکترونیک دانسته و هر کدام را در جای دیگری بکار می برند. این دو تکنولوژی اصلاً مشابه هم نبوده و کاملاً مجزا می باشد. البته می توان اینطور گفت که تجارت الکترونیک مکمل مبادله الکترونیکی داده هاست.

 

مبادله الکترونیکی داده بصورت مکانیزمی تعریف می شود که به موجب آن انتقال و تبادل داده در راستای تحقق فعالیت های تجاری با ساختار و شکل تعریف شده و بکارگیری پیام های استاندارد شده بین المللی، توسط ابزار الکترونیکی از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر انجام می شود. در حالیکه تجارت الکترونیک عبارت از مبادله تجاری بدون استفاده از کاغذ است که در آن از مبادله الکترونیکی داده ها به عنوان یک ابزار به همراه پست الکترونیک، تابلوی اعلانات الکترونیک، انتقال الکترونیک وب و سایر فناوریهای مبتنی بر شبکه استفاده می شود. بعبارت دیگر مبادله الکترونیکی داده ها بعنوان ستون فقرات تجارت الکترونیک عمل می نماید. چنانچه از تعریف فوق بر می آید. تجارت الکترونیک حطیه ای بسیار وسیع تر از مبادله الکترونیکی داده دارد.

نظرات توییتر

هانیه : سایت بسیار جالبی دارید  images

  .لاله : لطفا مطالب رایگان بیشتری بگذارید images223

.  مرجان : لطفا بخش آفرها را افزایش دهید  images22

خبرنامه صبا سیستم

برای اشتراک ایمیل خود را ثبت نمایید:

تماس با ما

گوگل پلاس